HIFU Vaginal Tightening

Metody termiczne

Do metod termicznych zaliczmy działanie laserem oraz zogniskowaną falą radiową. W naszej Klinice wykonujemy zabiegi z użyciem HIFU , które obecnie jest niekwestionowanym liderem w terapii nieinwazyjnego liftingu miejsc intymnych.

Rozluźnienie pochwy wynikające z osłabienia włókien kolagenowych oraz elastyny a także ze zwiotczenia mięśni dna miednicy , które tracą swoją stabilność, prowadzi w konsekwencji do utraty  lub zmniejszenia satysfakcji seksualnej. Doznania podczas stosunku osłabiają się.
Pojawiają się również objawy wysiłkowego nietrzymania moczu, które we wczesnych etapach zaawansowania, można z powodzeniem leczyć bez konieczności przeprowadzenia zabiegu operacyjnego, związanego z pobytem w szpitalu, znieczuleniem, okresem gojenia i rekonwalescencji oraz  ograniczenia aktywności zawodowej.

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, jednakże może wywoływać dyskomfort, tkliwość i uczucie ciepła w rejonie objętym działaniem fal. Nie uszkadza śluzówki pochwy, nie powoduje krwawienia i co bardzo ważne, nie  ma potrzeby znieczulenia. Trwa ok 30 – 45 min. Po zabiegu pacjentka od razu może udać się do domu. 

  1. Ginekolog
  2. Endokrynolog
  3. Ginekologia Estetyczna

  poniedziałek 8.30 - 12.00

  wtorek 10.00 - 19.00

  środa 8.30 - 15.00

  piątek 9.00 - 15.00

  sobota 10.00 - 14.00

  1. Ginekolog

  1. Ginekolog

  1. Ginekolog