...

O klinice

OMEGA Medical Clinics

OMEGA Medical Clinics to firma rodzinna, która powstała z naszych marzeń i pasji do tworzenia rzeczy doskonałych.

Stworzyliśmy miejsce, w którym poczujecie się Państwo bezpiecznie, otoczeni troską i opieką naszego profesjonalnego Zespołu. To co najcenniejsze, zdrowie swoje i najbliższych, możecie Państwo powierzyć naszym starannie wykształconym Specjalistom.

Zapewniamy Państwu kompleksową opiekę medyczną gwarantując najwyższy poziom satysfakcji. W przyjaznej atmosferze Kliniki odkryjecie Państwo nasze zaangażowanie, wiedzę oraz rzetelne i indywidualne podejście do pacjenta.

Aktualności

Aktualności

OMEGA Estetica

Medycyna estetyczna zajmuje się poprawą wyglądu i komfortu życia pacjentów w każdym wieku.  Nowoczesne technologie pozwalają w nieinwazyjny sposób polepszyć kondycję Twojej skóry, zadbać o młody i efektowny wygląd a także szybko i  bezpiecznie skorygować mankamenty urody.

Najczęściej  korygowaną częścią ciała podczas zabiegów medycyny estetycznej jest twarz  lub jej elementy takie, jak nos, usta czy opadające powieki, natomiast  najczęstsze zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej to labioplastyka, O-shot, G-shot, korekta blizn po nacięciu krocza, nici liftingujące , wypełniacze, rewitalizacja pochwy, leczenie nietrzymania moczu.

Omega Estetica to największe na Kujawach i Pomorzu centrum ginekologii estetycznej, oferujące pełny zakres zabiegów wykonywanych przez doświadczony personel z zastosowaniem lasera CO2, HIFU, nici liftingujących, wypełniaczy czy skalpela.

Zaufaj profesjonalistom i umów się na konsultację! 

Wirtualny Spacer

Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) niniejszym informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest Omega Medical Clinics Sp. z o.o. we Wrocławiu, ul. Ks. Z. Trybowskiego 14, 85-796 Wrocław , tel.: 52 55 11 661, adres e-mail biuro@omegamc.pl Może się Pani/Pan kontaktować z nami w następujący sposób: listownie, telefonicznie , e-mailem.

2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu komunikacji korzystania z usług medycznych oraz na otrzymywanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej informacji dot. planowanych wizyt, jak również informacji o medycznej działalności Omega Medical Clinics Sp. z o.o.

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

4. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu innym odbiorcom tzn. instytucjom upoważnionym z mocy prawa.

5. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

6. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne w celu realizacji udzielenia świadczenia medycznego.

Rozwiń